Na granicy jawy i snu. Spektakl "Śpij" dla najmłodszych widzów

2013.03.19 00:00
Połóżcie się wygodnie, a zobaczycie, jak dużo może się wtedy wydarzyć. Teatr Baj zaprasza do przytulnego i mięciutkiego świata wielkiej kołdry, która kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Poczujcie się swobodnie i bezpiecznie. Przekonacie się, jak wiele dzieje się na granicy jawy i snu.
Na granicy jawy i snu. Spektakl "Śpij" dla najmłodszych widzów
Fot: materiały BTL

"Śpij" to przedstawienie o tym, jak pozornie zwyczajna czynność kładzenia się spać może okazać się inspirująca i zaskakująca. To spektakl, który codzienności przygląda się w niecodzienny sposób oraz z właściwą niemowlętom dociekliwością i ciekawością odkrywa świat. Gościnnie występuje z nim w Białostockim Teatrze Lalek Teatr Baj z Warszawy.

"Śpij" powstało z myślą o najmłodszych widzach teatralnych, czyli dzieciach w wieku od kilku miesięcy do trzeciego roku życia. Specjalnie dla nich stworzono bezpieczną, przytulną i komfortową przestrzeń, w której będą mogły poczuć się zupełnie swobodnie, być nie tylko widzami, ale i gośćmi. Jednym z głównych założeń przedstawienia jest stymulowanie i rozwijanie dziecięcej wyobraźni i kreatywności.

Sprawdź: Repertuar BTL-u

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1225 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39