Na miłość nigdy nie jest za późno! Poznajcie historię dwóch niezwykłych kobiet [KONKURS]

2024.04.15 12:15
Organizatorzy cyklu Kultura Dostępna wybrali dla nas na ten tydzień zwariowaną komedię obyczajową. To historia dwóch, zupełnie różnych kobiet, które pewnego dnia postanowiły zamienić się miejscami, a co za tym idzie, sposobem życia.
Na miłość nigdy nie jest za późno! Poznajcie historię dwóch niezwykłych kobiet [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Główne bohaterki filmu "Miłość jak miód", Majka i Agata znają się jeszcze ze szkolnych czasów. Teraz, obie są po pięćdziesiątce i obie przechodzą menopauzę. Żadna z nich nie wierzy już, że w jej życiu cokolwiek może zmienić się na lepsze.

Pierwsza jest wdową, druga została porzucona przez partnera, który wybrał młodszą kobietę. Jedna mieszka nad Bałtykiem, a druga, na przeciwległym krańcu Polski, w malowniczych Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga spełnia się zawodowo jako architektka wnętrz. Wyznają odmienne wartości. Pierwsza poświęca cały swój czas innym zapominając tym samym o własnych potrzebach. Jest troskliwą, oddaną matką i babcią. Druga nie ma rodziny i kroczy ścieżką własnego rozwoju duchowego.

Teraz, gdy po latach przyjaciółki spotkały się na pogrzebie koleżanki z liceum, Agata wpadła na szalony pomysł i namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, podczas gdy sama zajmuje jej miejsce w domu nad Bałtykiem. Zamiana ról wnosi do życia kobiet powiew świeżości i powoduje szereg zabawnych zwrotów akcji.

Będą musiały stawić czoła własnym przyzwyczajeniom, uprzedzeniom i lękom. Może nawet zdobędą się na odwagę i ponownie otworzą się na prawdziwą miłość? Na zmiany przecież nigdy nie jest za późno.

"Miłość jak miód" w ramach Kultury Dostępnej

W białostockich kinach sieci Helios zobaczymy już w najbliższy czwartek (18 kwietnia) kultową polską komedię obyczajową w reżyserii Macieja Migasa. Projekcja filmu "Miłość jak miód" odbędzie się w ramach cyklu Kultura Dostępna i objęta jest promocyjną ceną biletów kinowych.

Mamy dla was zaproszenia na ten zwariowany seans: KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1435 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39