Na plaży miejskiej rywalizowali siatkarze. Pierwszy turniej rozstrzygnięty

2023.05.22 11:24
W niedzielę (21 maja) odbył się siatkarski turniej inaugurujący cykl o nazwie Letnia Grand Prix. W zawodach wystartowały 22 drużyny.
Na plaży miejskiej rywalizowali siatkarze. Pierwszy turniej rozstrzygnięty
Fot: Tytani Białystok/Letnia Grand Prix

Pojawiły się wielkie emocje, była zacięta walka, ale nie brakowało też dobrej zabawy - Letnia Grand Prix ruszyła z przytupem i trzeba przyznać, że zawody stały na naprawdę dobrym poziomie. Swoją cegiełkę dołożyła też oczywiście pogoda. Słońce i wysoka temperatura sprawiły, że Letnia Grand Prix była letnia nie tylko z nazwy.

W turnieju wystartowały 22 drużyny, w tym aż 3 pary żeńskie. Po intensywnej rywalizacji ostatecznie zwycięzcami imprezy zostali Daniel Ostaszewski i Kewin Sasak, którzy w wielkim finale ograli 2:1 Dawida Skiepkę i Mateusza Kardasza. Na najniższym stopniu podium znaleźli się natomiast Damian Załęski oraz Adama Lewko. Wspomniany duet w starciu o 3. miejsce pokonał świetnie grający młody zespół z Suwałk. Mowa tu o parze Kacper Gibas/Piotr Przeborowski.

Kolejny turniej zaliczany do Letniej Grand Prix odbędzie się 4 czerwca. Warto jednak zaznaczyć, że organizatorzy postanowili w harmonogramie wprowadzić małą zmianę i do kalendarza imprez dodali turniej żeński. Przeprowadzony zostanie on 10 czerwca.

Patronem medialnym wydarzenia był BiałystokOnline.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

652 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39