Nadchodzą Targi Vintage Białystok. To już trzecia edycja!

2024.07.05 13:12
W niedzielę (7 lipca) pod adresem Młynowa 6 znajdziemy całą masę vintage cudeniek. Rozstawią się tam wystawcy z wielu regionów Polski.
Nadchodzą Targi Vintage Białystok. To już trzecia edycja!
Fot: Pixabay

Książki, płyty winylowe i ubrania. W Białymstoku odbędzie trzecia edycja Targów Vintage. Wystawcy czekać na nas będą w niedzielę (7 lipca) na Młynowej 6.

To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mody, vintage, handmade'u i szeroko rozumianych staroci. Będziemy mogli wybierać spośród bogatego asortymentu przygotowanego przez wyselekcjonowanych wystawców z wielu regionów. Znajdziemy tu modowe perełki, biżuterię, akcesoria i najróżniejsze dodatki do domu, a także rękodzieła lokalnych twórców. Po raz kolejny nasze miasto odwiedzi także Antykwariat Grochowski. Przyjadą do nas aż z Warszawy z ofertą książek (w cenach od 5 zł) i płyt winylowych.

Poprzednie edycje tego wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród białostoczan. Moda lat osiemdziesiątych i dwutysięcznych znów jest przecież na czasie! Targi rozpoczną się o godzinie 10:00 i trwać będą aż do godziny 19:00. Wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym naszego portalu.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

694 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39