Nadchodzi kolejna "Studencka Scena Młodych". Zobacz, co w programie

2024.02.14 13:16
Wielkimi krokami nadchodzi kolejny koncert w ramach "Studenckiej Sceny Młodych", czyli projektu powstałego we współpracy OiFP oraz UMFC Filii w Białymstoku. W programie m.in. Ponchielli, Vivaldi, Chopin i wiele innych.
Nadchodzi kolejna "Studencka Scena Młodych". Zobacz, co w programie
Fot: Materiały organizatora

Kolejny koncert w ramach "Studenckiej Sceny Młodych" odbędzie się w czwartek (15 lutego) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Studencka Scena Młodych

"Studencka Scena Młodych" to projekt powstały w ramach współpracy Opery i Filharmonii Podlaskiej z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina Filią w Białymstoku Wydziałem Instrumentalno-Pedagogicznym, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki. W jego ramach raz w miesiącu Studenci UMFC prezentują na scenie OiFP wybrany program artystyczny. Dla nich jest to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez występy przed publicznością oraz rozwijania swojego warsztatu artystycznego.

W ramach najbliższego koncertu, studenci wystąpią w składzie: Aleksandra Golombek, Karolina Kolińska, Hanna Korzuch, Kamila Łapińska, Wiktoria Naumowicz, Michalina Piotrowicz, Magdalena Sikora, Grzegorz Ciulkin, Michał Tokajuk, Karina Komendera, Katarzyna Makarska, Marta Sulikowska-Godlewska, Halina Teliga, Magdalena Wolanin-Witek oraz Cezary Szyfman.

W programie wieczoru m.in.: Aria Voce di donna z opery "La Gioconda" A. Ponchielli, "Laudamus Te" z "Glorii D-dur" RV 589 A. Vivaldiego, pieśń "Dwojaki koniec" op. 74 nr 11 F. Chopina, "Per pieta, non ricercate" KV 420 W. A. Mozarta, Pieśń Korale S. Moniuszko i wiele innych.

Więcej informacji: Studencka Scena Młodych

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

890 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39