Nadchodzi lipcowe Kino Kobiet! Jakie atrakcje na nas czekają? [KONKURS]

2024.07.03 10:02
Kina Helios zapraszają wszystkie panie na pokaz filmowy specjalnie dla nich. Podczas babskiego wieczoru wyświetlona zostanie komedia romantyczna "Zabierz mnie na Księżyc".
Nadchodzi lipcowe Kino Kobiet! Jakie atrakcje na nas czekają? [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

W środę (10 lipca) o godzinie 18:00, we wszystkich kinach sieci Helios odbędzie się lipcowa edycja Kina Kobiet. To wydarzenie dedykowane żeńskiej części widowni. Poza specjalnym pokazem filmowym na wszystkie panie czekać będzie cała masa ciekawych atrakcji i konkursów.

W lipcu motywem wieczoru będzie kosmiczne srebro. Organizatorzy zachęcają do stworzenia na ten wieczór unikatowych kreacji nawiązujących do tego motywu, a co za tym idzie także do tematyki filmu, którego pokaz będzie zwieńczeniem całej imprezy.

Stylowa, inteligentna komedia z nieziemskim tłem historycznym

Akcja filmu "Zabierz mnie na Księżyc" rozgrywa się na tle historycznego lądowania NASA na Księżycu. W rolach głównych zobaczymy Scarlett Johansson i Channinga Tatuma. Przyjrzyjmy się teraz bliżej fabule tej komedii.

Poznajcie energiczną Kelly Jones. Jest ona świeżo zatrudnioną w NASA specjalistką od spraw marketingu. Stanie przed ciężkim zadaniem naprawienia wizerunku publicznego agencji. Gdy Jones zaczyna działać, iskry lecą we wszystkich kierunkach. Kobieta sieje zupełne spustoszenie. Wkrótce otrzymuje polecenie zorganizowania zapasowej wersji lądowania na Księżycu. Odliczanie zaczyna się naprawdę. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej.

Zobacz zwiastun:Przed seansem będą konkursy!

Zanim na sali kinowej zgasną wszystkie światła, a wszystkie oczy zwrócą się w stronę ogromnego ekranu, widzowie będą mieli okazję skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Podczas babskiego wieczoru w Kinach Helios poznamy najnowsze trendy w modzie i nowinki kosmetyczne. Dowiemy się także jak zadbać o swoje zdrowie. Partnerzy sieciowi Kina Kobiet przygotowali na ten wieczór wspaniałe nagrody: Zestawy kosmetyków ufundowane przez markę Biotaniqe oraz zestawy prezentowe ufundowane przez Primabiotic.

Będą też nagrody ufundowane przez Partnerów lokalnych, między innymi: dywany z kolekcji ufundowane przez Fabrykę Dywanów Agnella, vouchery o wartości 250 zł do wykorzystania w klinice Perfect Look Clinic, voucher o wartości 280 zł na zabieg Power Shaper od Studio Figura Białystok, voucher o wartości 70 zł na saunę karbonową od Studio Figura Białystok, voucher o wartości 190 zł na zabieg lipolaserem od Studio Figura Białystok Active, voucher o wartości 85 zł na zabieg elektrostymulacji IR od Studio Figura Białystok Active, voucher na badanie USG piersi i voucher na masaż KOBIDO ufundowane przez TMS Diagnostyka, aromatyczne zestawy kawa ziarnista+herbata od White Bear Coffee Białystok, bony podarunkowe o wartości 250 zł każdy na zabieg hiperregeneracji połączony z ręcznym masażem twarzy, szyi i dekoltu wykonany na szwajcarskich kosmetykach ufundowane przez Zepter, niespodzianki kosmetyczne ufundowane przez Mary Kay i wiele, wiele innych.

Mamy dla was podwójne zaproszenia na lipcową edycję Kina Kobiet! Szczegóły: KONKURS.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

689 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39