Najciekawsze miejsca na Podlasiu. Piękno uchywcone na fotografiach

2019.06.05 15:13
Podlasie, które zapiera dech w piersi. Prawdziwe zakamarki i fragmenty wiosek ukrytych wśród lasów - takie perełki fotografii będzie można podziwiać na wystawie zatytułowanej właśnie "Podlasie".
Najciekawsze miejsca na Podlasiu. Piękno uchywcone na fotografiach
Fot: materiały organizatora

Wystawa fotografii Beaty i Sławomira Wilczyńskich, znanych także jako twórcy stron "Ścieżki we mgle" i "Wilczym Okiem", pokazuje wiele z najpiękniejszych i najciekawszych miejsc na Podlasiu, fotografowanych często w niezwykłym świetle złotej godziny.

Oprócz miejsc znanych, takich jak Supraśl czy Tykocin, pokazanych w bardzo efektowny sposób, możemy także zobaczyć prawdziwe zakamarki Podlasia, fragmenty wiosek ukrytych wśród lasów i przygranicznych pól. Jedne zdjęcia ukazują potęgę przyrody, inne przenoszą widza w dawne, zapomniane czasy chat krytych strzechą.

Wilczyńscy nie są przewodnikami turystycznymi, ale starają się odkryć jak najwięcej Podlasia i na tej wystawie dzielą się wynikami swoich poszukiwań.

Wystawę można oglądać od 7 do 30 czerwca w Akademii Supraskiej znajdującej się przy ul. Klasztornej 1 - od niedzieli do wtorku w godz. 10.00-18.00.

Wstęp jest bezpłatny.

Portal Miejski BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Zobacz też: Podlasie - wystawa fotografii

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1211 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39