Najlepszy produkt turystyczny. Wybierają internauci

2010.09.28 00:00
Zagłosuj na atrakcje turystyczne ze swojego regionu i wygraj atrakcyjne nagrody w największym polskim internetowym konkursie turystycznym.
Najlepszy produkt turystyczny. Wybierają internauci
Fot: materiały organizatora
Silvarium w Poczopku

Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej, projekt "Las przyjazny turystom" oraz Suwałki Blues Festival - te atrakcje z województwa podlaskiego znalazy się w finale konkursu na najlepszy produkt turystyczny w 2010 roku organizowanego przez serwis otoWakacje.pl oraz Polską Organizację Turystyczną. O zwycięstwie zdecyduje liczba oddanych przez internautów głosów.

W ubiegłym roku zwyciężył Międzyrzecki Rejon Umocniony. Która atrakcja wygra w tym roku? Głosy można oddawać do 17 października. W tym roku lokalne organizacje turystyczne zgłosiły ponad 40 produktów turystycznych. Wszystkie zgłoszenia to bardzo ciekawe imprezy i atrakcje przyciągające wiele osób.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma możliwość zdobycia jeszcze większej popularności i wypromowania się wśród internautów. Nagrodą dla najlepszego produktu turystycznego będzie bowiem reklamowa kampania internetowa o wartości 50 tys. zł na serwisach Grupy Allegro.

Atrakcyjne nagrody czekają również na samych głosujących. Wśród osób oddających głosy zostaną rozlosowane iPody, zestawy turystyczne, plecaki oraz kubki termiczne.

Pełna lista zgłoszeniowa na stronie www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl.

andy

776 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39