Najpierw przebił jej 4 opony, potem podczas wymiany zniszczył kolejne 2

2022.10.21 16:19
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie opon w samochodzie zaparkowanym na jednym z osiedlowych parkingów. W sumie zostało ich przedziurawionych 6 sztuk.
Najpierw przebił jej 4 opony, potem podczas wymiany zniszczył kolejne 2
Fot: Pixabay

Sejneńscy policjanci zatrzymali podejrzanego 26-letniego mężczyznę o uszkodzenie opon w samochodzie zaparkowanym na jednym z osiedli. W sumie zostało ich przedziurawionych 6 sztuk. Do zatrzymania mężczyzny doszło w centrum miasta.

- Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca najpierw uszkodził 4 opony. Kolejne 2 uległy przedziurawieniu, kiedy to pokrzywdzona korzystała już z usług jednej z firm wulkanizacyjnych. Sprawca, wykorzystując nieobecność pracownika zakładu, dokonał zniszczenia opon tylko, co wymienionych na nowe - informują mundurowi z KPP Sejny.

Kobieta wyceniła starty na łączną kwotę ponad 1 tys. złotych. Mundurowi ustalili też, że zatrzymany mężczyzna wcześniej wynajmował od kobiety mieszkanie i prawdopodobnie doszło między nimi do pewnego nieporozumienia. 26-latek usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1221 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39