Najpopularniejsi youtuberzy przyjadą do Białegostoku

2016.12.03 11:10
Trzech najbardziej popularnych youtuberów w Polsce odwiedzi Atrium Biała. Mikołajkowe spotkanie w niedzielę (4.12).
Najpopularniejsi youtuberzy przyjadą do Białegostoku
Fot: materiały organizatora

Mieszkańcy Białegostoku będą mogli spotkać się z trzema gwiazdami polskiego internetu, które opowiedzą o swoich pasjach i marzeniach. Na scenie Atrium Biała pojawi się królowa Snapchata - Littlemooonster96, która na swoich kanałach społecznościowych opisuje m.in. modowe trendy i zamieszcza relacje z podróży. Dużą dawkę dobrego humoru zafunduje Jaś Dąbrowski, autor najbardziej spontanicznego kanału gamingowego. Jako trzeci wystąpi STUU, polski youtuberowy rekordzista z milionami subskrybentów, który spróbuje "wkręcić" swoich fanów z równie dużą łatwością, z jaką prezentuje popularne obecnie "wyzwania" na kanale YouTube.

- Z okazji Mikołajek, specjalnie dla najmłodszej grupy naszych klientów, zaprosiliśmy trzech najbardziej rozpoznawalnych youtuberów w Polsce. Ich fani będą mogli nie tylko się z nimi spotkać, ale też zrobić sobie pamiątkowe selfie i zdobyć autograf swojego idola - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Podczas mikołajkowego wydarzenia zaproszeni youtuberzy wręczą nagrody zwycięzcom konkursu, który polegał na zrobieniu selfie lub zdjęcia z przyjaciółmi.

Impreza odbędzie się w godz. 15.00-18.00.

Szczegóły: YouTuberzy na żywo w Atrium Biała

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1423 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39