Najwyższy czas rozpocząć marsz w górę tabeli

2013.11.06 00:00
W miniony poniedziałek (4.11) białostoczanie rozegrali wyjazdowy mecz z Piastem. Spotkanie w Gliwicach było ostatnim dla żółto-czerwonych w pierwszej rundzie rozgrywek. W najbliższy piątek rozpoczyna się rewanżowa seria gier.
Najwyższy czas rozpocząć marsz w górę tabeli
Fot: M. Kardasz

Rywalem Jagi w 16. kolejce T-Mobile Ekstraklasy będzie Zawisza Bydgoszcz. W pierwszej rundzie podopieczni trenera Piotra Stokowca wygrali z beniaminkiem ligi 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech "oczek" zdobył wtedy Albańczyk Bekim Balaj w 78. minucie.

Po pierwszej rundzie Jagiellonia Białystok plasuje się na 11. pozycji w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Z kolei podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza mają o jeden punkt więcej w dorobku i zajmują obecnie dziewiątą lokatę.

Jagiellonia Białystok pokonała ostatnio na własnym stadionie Lecha Poznań 2:0 (1:0). Taki wynik przydałoby się powtórzyć w starciu z Zawiszą. Zwłaszcza, że żółto-czerwoni muszą zacząć zwyciężać, aby awansować do pierwszej ósemki tabeli. Obecnie strata nie jest duża, ponieważ wynosi zaledwie dwa punkty.

Informujemy, że portal BiałystokOnline.pl przeprowadzi relację live z piątkowego spotkania.

Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz: godz. 18.00, Stadion Miejski przy ul. Słonecznej 1 w Białymstoku.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1302 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39