Nakręć jak piękny jest wschód Polski!

2010.09.01 00:00
W serwisie MillionYou.com trwa konkurs na film promujący wschodnią Polskę. Film powinien zachęcać turystów do wyruszenia w wyprawę na Wschód.
Nakręć jak piękny jest wschód Polski!
Fot: A.D.

Konkurs w MillionYou.com jest częścią kampanii promocyjnej mającej na celu podniesienie zainteresowania ofertą turystyczną Polski Wschodniej. Dzięki konkursowi zostanie zgromadzony zasób filmów reklamujących wschodnią Polskę. Najlepsze filmy wyłonione w konkursie wezmą udział w kolejnych działaniach promujących Piękny Wschód.

Zasady konkursu są proste: trzeba nakręcić film zapraszający do wyruszenia w pasjonującą wyprawę do miejsc niezwykłych, egzotycznych, inspirujących, pięknych. Należy przekonać widza, że warto wstać zza biurka i pojechać na Wschód. Zrobić relację z własnej podróży albo użyć wyobraźni. Bohaterami kampanii promującej wschodnią Polskę są zwierzęta. W filmie pojawienie się zwierzęcia lub zwierząt zamieszkujących wschodnią Polskę będzie dobrze widziane. Konwencja i fabuła filmu są dowolne.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Autorzy 10 filmów nominowanych przez jury otrzymają wyróżnienia w wysokości 500 złotych. Jury spośród filmów nominowanych wybierze autorów, którym przyzna nagrody za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Pierwsze miejsce - 2 500 zł, drugie - 1 500 zł, trzecie - 1 000 zł.

W dziale filmy konkursowe można zobaczyć pierwsze nadesłane filmy - www.millionyou.com.

Kampania "Piękny Wschód" realizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną.

andy

691 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39