POLECAMY
"Odlecę stąd" - tak zatytułowana jest piosenka, do której teledysk powstał w nietypowym miejscu - na lotnisku Krywlany. To debiutancki klip zespołu Firewalk.
Łomżyńska grupa istnieje wprawdzie kilka miesięcy, ale już ma na koncie debiutancki teledysk. Powstał do piosenki "Odlecę stąd". Zdjęcia do niego kręcono na białostockim lotnisku Krywalny.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 19:10
Kryminalne 17:30
Kulinaria 15:15
Aktualności 15:00
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji