Nalepki na ściany – New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Jak odmienić wnętrze bez kosztownego remontu? Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian, ale nie chcesz poświęcać na to mnóstwa czasu i pieniędzy, mamy dla Ciebie świetną propozycję – stylowe nalepki na ściany. https://nowoczesnareklama.eu/oferta/dekoracje-wnetrz/nalepki-na-sciany/ Wysokiej trwałości materiał i profesjonalnie wycięte, dowolnie wybrane przez Ciebie kształty sprawią, że odkryjesz nowy, nietuzinkowy charakter swoich pomieszczeń.

Zalety nalepek na ścianę

Nalepki to przede wszystkim szybkość montażu. Naklejkę wystarczy nakleić na ścianę, lekko docisnąć i gotowe. Malowanie czy tapetowanie jest o wiele bardziej czasochłonne. Aplikacja nalepek nie wymaga również specjalnych narzędzi ani dodatkowych preparatów.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego plotera jesteśmy w stanie wyciąć dowolne kształty nalepek, w dowolnych kolorach – oferujemy więc praktycznie nieograniczony wybór form, zależny jedynie od wyobraźni.

Dzięki możliwości personalizacji nalepek dopasujemy je z łatwością do każdego wnętrza, tworząc motywy i wzory zgodne kolorystycznie z wystrojem, bądź też kontrapunktując poprzez zastosowanie np. kontrastowych barw.

Nalepki na ścianę sprawdzają się też w oklejaniu szklanych ścian oraz okien. Klienci New Vision często wybierają folię szronioną, dającą efekt szkła piaskowanego. Folie taką możemy zadrukować lub wyciąć pożądane kształty ploterem.

New Vision – twoja wizja nalepek, nasze wykonanie

Tania i szybka zmiana aranżacji z użyciem nalepek na ścianę stworzonych specjalnie dla Ciebie w naszej pracowni reklamowej jest dostępna od ręki. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoje pomysły na nalepki na ścianę. Zawsze możesz też zlecić nam przygotowanie zestawu nalepek wg naszego projektu, dopasowanego do Twoich wnętrz.

595 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39