Narodowy Dzień Sportu. Bezpłatne treningi fitness i lekcje kajakarstwa

2018.09.13 09:40
W sobotę (15.09) odbędzie Narodowy Dzień Sportu. Z tej okazji w wielu sportowych placówkach w całej Polsce można będzie nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów. W Białymstoku także.
Narodowy Dzień Sportu. Bezpłatne treningi fitness i lekcje kajakarstwa
Fot: pixabay.com

Do tej pory przeprowadzono V edycji Narodowego Dnia Sportu. W tej ostatniej - która miała miejsce 7 października 2017 r. - w niemal 1000 darmowych treningów udział wzięło prawie 300 tys. osób.

Kolejna odsłona sportowej imprezy skierowanej do wszystkich miłośników ruchliwego trybu życia odbędzie się już w najbliższą sobotę. W Białymstoku tego dnia można będzie skorzystać z atrakcji w 2 miejscach. Klub Mrs. Sporty zorganizuje bezpłatne treningi, konsultacje trenerskie, spotkanie z fizjoterapeutą i dietetykiem oraz zapewni analizę składu naszego ciała, zaś w Ośrodku Sportów Wodnych Dojlidy przeprowadzony zostanie event dla całych rodzin, w trakcie którego uczestnicy wydarzenia otrzymają możliwość spróbowania swoich sił w sportach wodnych oraz w profesjonalnych kajakarskich zawodach.

Zapisy na imprezy odbywające się w ramach Narodowego Dnia Sportu prowadzone są poprzez specjalną stronę internetową. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

697 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39