Nauka tańca i śpiewu ludowego w Białowieży. Zapisy na warsztaty

2011.06.07 00:00
Nauka pieśni i tańców ludowych, warsztaty rękodzieła ludowego, spotkania z lokalnymi twórcami, wykłady etnografa, a także wycieczki krajoznawcze to program letnich warsztatów Fundacji Oikonomos dla młodzieży licealnej i akademickiej. Kreatywny obóz odbędzie się w dniach 20 - 30 sierpnia w Białowieży.
Nauka tańca i śpiewu ludowego w Białowieży. Zapisy na warsztaty
Fot: materiały organizatora

Projekt adresowany jest do młodzieży zainteresowanej poznaniem pieśni i tańców ludowych, zdobywaniem wiedzy o folklorze regionu oraz rozwojem własnych możliwości wokalno-tanecznych. Zajęcia ze śpiewu i tańca będą przeplatane warsztatami rękodzieła ludowego, projekcjami filmowymi, spotkaniami z lokalnymi twórcami ludowymi oraz wycieczkami krajoznawczymi i wykładami etnografa. Miejscem letnich warsztatów będzie malowniczy Skansen Architektury Drewnianej Wsi Ruskiej w Białowieży. Na koniec zajęć uczestnicy wystąpią z otwartym koncertem dla mieszkańców i turystów.

Warsztaty są skierowane do osób w wieku 16 - 25 lat. Chętni mają czas na zgłoszenie się do 10 lipca. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.oikonomos.pl

MAG

867 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39