POLECAMY
W sobotę w związku z budową kanału deszczowego planowane jest wyłączenie dostawy wody w miejscowościach Sielachowskie i Osowicze.
Wodociągi Białostockie informują, że w związku z budową kanału deszczowego w najbliższą sobotę (12 października) od godz. 8.00 do 15.00 planowane jest wyłączenie dostawy wody w miejscowościach Sielachowskie i Osowicze. Zaplanowana przerwa jest spowodowana koniecznością przeprowadzenia zmian przebiegu linii wodociągowej w odniesieniu do budowanej deszczówki.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji