Nie masz czasu na zakupy? Zamów tradycyjne wędliny przez Internet

2015.03.31 00:00
Współcześnie żyjemy szybko i w ciągłym biegu. Nie mamy czasu na szukanie sklepów, gdzie możemy kupić mięso i wędliny wysokiej jakości. Teraz może się to zmienić.
Nie masz czasu na zakupy? Zamów tradycyjne wędliny przez Internet
Fot: Super Stek

Jak kupić dobre, świeże mięso i wędliny?

Należy wystrzegać się kupowania wędlin i mięsa w niepewnych sklepach. Pamiętajmy, żeby zwracać uwagę na kolor, zapach, odpowiednie zapakowanie i przechowywanie tych produktów. Każdy, kto robi zakupy, wie, że znalezienie takich artykułów nie jest łatwym zadaniem.

- "Skąd masz to mięso? Jest fantastyczne!" - taka zwykle jest reakcja moich przyjaciół z miasta po zjedzeniu wołowiny na moim stole. Niektórzy z tych gości prosili mnie nawet o wysyłkę mięsa do swoich domów w miejscach tak odległych jak Anglia czy Niemcy oraz wszelkich zakątków Polski - Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk... W ten oto sposób zrodził się pomysł powstania sklepu Super Stek – mówi Michał Więsław, właściciel internetowego sklepu z wędlinami.

Mięso powinno być przede wszystkim świeże i produkowane naturalnymi metodami. Wystarczy zerknąć na opakowania wędlin w popularnych marketach, by przekonać się, jak wiele chemii i wody jest w proponowanych produktach.

- Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym zakładem mięsnym BOST z Turośni Kościelnej, mamy nie tylko gwarancję jakości oraz świeżości wszelkich produktów, ale również pewność, że mięso pochodzi tylko z naszego regionu. Oferowane przez nas wędliny produkowane są wyłącznie metodami tradycyjnymi, natomiast bukiet smakowy oraz wyśmienity aromat uzyskiwany jest za pomocą kompozycji naturalnych przypraw - informuje Pan Michał.

Jak zamawiać wędliny przez Internet

Super Stek proponuje zamawianie mięsa i wędlin na ich stronie internetowej. Właściciele zapewniają, iż tradycyjne, świeże, zdrowie i przede wszystkim pyszne wyroby są dostarczane szybko i pewnie. Dzięki temu nasze dania stają się wyjątkowe.

- Polska kuchnia ma w sobie ogromny potencjał - trzeba tylko umieć wydobyć z niej wszystko, co najlepsze i najzdrowsze, a potem dodać do tego odrobinę wyobraźni. I my mamy na to sposób - mówi Pan Michał. - Obecnie dostarczamy do Państwa domów najlepszej jakości wędliny oraz mięso, przyczyniając się w ten sposób do powrotu na Polskie stoły zdrowej, tradycyjnej oraz wyśmienitej żywności - dodaje.

Super Stek wychodzi do klienta. Tak powstała inicjatywa dostarczania wędlin i mięsa bezpośrednio do domów. Pracownicy sklepu dowożą zamówione produkty na wskazany adres. Zamówienia są realizowane dwa razy dziennie – od 7.00 do 9.00 oraz od 17.00 do 19.00. Istnieje też możliwość wysyłki kurierskiej - produkty są pakowane w pudełka termo. Cena takiej wysyłki jest ustalana indywidualnie w zależności od adresu odbiorcy oraz wagi.

Na stronie internetowej super-stek.pl klienci mogą zobaczyć, jak wyglądają poszczególne wędliny czy mięso i przeczytać ich opis. W sklepie dostępne są takie produkty jak: boczek wędzony, karkówka wędzona, kiełbasa chłopska, kiełbasa leśna podsuszana, kiełbasa podsuszana, kiełbasa turosieńska, kiełbasa weselna, kiełbasa wiejska, kiełbasa żywiecka, podgardle wędzone, polędwiczka wędzona, schab babuni, schab pieczony, schab wędzony, schab wędzony krotoszyński, schab wędzony łososiowy, szynka babuni, szynka wędzona, szynka wędzona łososiowa, szynka wędzona z komina, szynka wędzona z tłuszczykiem, wędzonka chłopska – wszystko smaczne i świeże, wręcz idealne na wielkanocny stół.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl
821 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39