Białystok Online

Sport

Nie mogło być inaczej. Marc Gual w jedenastce kolejki

2023.04.25 15:16
Nie mogło być inaczej. Marc Gual w jedenastce kolejki
Fot: Grzegorz Chuczun

Ekstraklasa przedstawiła nazwiska 11 piłkarzy, którzy w 29. kolejce zmagań prezentowali się na boiskach najlepiej. W gronie wyróżnionych znalazł się oczywiście napastnik Jagiellonii - Marc Gual.

Strzelił 3 gole, zaliczył 1 asystę i można powiedzieć, że w zasadzie w pojedynkę rozłożył Wisłę Płock na łopatki. Marc Gual, bo o nim mowa, w starciu z Nafciarzami zaprezentował wyborną formę, dzięki czemu Jaga po zwycięstwie 4:2 zainkasowała cenne 3 punkty, a sam zawodnik, wraz z Jesusem Imazem, znalazł się na czele klasyfikacji strzelców PKO Ekstraklasy.

Za swój fenomenalny występ Hiszpan został też nominowany do grona najlepszych piłkarzy 29. kolejki. Dla Marca Guala to już 3. tego typu wyróżnienie w trwającym sezonie.

Pełna jedenastka 29. kolejki PKO Ekstraklasy:
Adrian Lis (Warta Poznań) - Paweł Jaroszyński (Cracovia) - Bogdan Racovitan (Raków Częstochowa), Boris Sekulić (Górnik Zabrze) - Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Grzegorz Tomasiewicz (Piast Gliwice), Kanji Okunuki (Górnik Zabrze) - Benjamin Kallman (Cracovia), Jewgienij Szykawka (Korona Kielce), Marc Gual (Jagiellonia Białystok)

Rafał Żuk

Rafał Żuk

rafal.zuk@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas