Nie zapominajmy o życzeniach. Dziś Dzień Ojca

2019.06.23 07:51
23 czerwca to wyjątkowy dzień, podczas którego swoje święto obchodzą wszyscy tatusiowie. To mężczyźni o silnych ramionach i niekiedy stoickim spokoju względem swoich pociech. Pamiętajmy o nich w tym szczególnym dla nich czasie.
Nie zapominajmy o życzeniach. Dziś Dzień Ojca
Fot: pixabay.com

W Dniu Ojca (23 czerwca) w sposób szczególny powinniśmy okazać miłość i szacunek swojemu tacie. Przecież nie kto inny jak on troszczył się o nas, kiedy byliśmy małymi dziećmi i przez kolejne lata życia co dnia obdarzał rodzicielską miłością.

Jak nauczyciel i przyjaciel...

Tato to niezawodny przyjaciel, który wysłucha, wesprze i znajdzie rozwiązanie nurtującego nas problemu. To tata uczy jazdy na rowerze, zaszczepia miłość do piłki nożnej czy szkoli w odróżnianiu marek samochodów. Dla wielu córek to właśnie ojciec jest idealnym przykładem dobrego męża, dlatego też w tym wyjątkowym dniu należy mu się prezent.

Co można kupić tacie z okazji jego święta?

Zawsze świetnym pomysłem są perfumy, bilet na koncert ulubionego zespołu czy wspólne wyjście do kina. Dla aktywnego sportowo taty warto kupić np. bezprzewodowe słuchawki (wygodne podczas biegania). A gdy lubi spędzać wolny czas z książką, to sportową lekturę, np. o piłce nożnej.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1182 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39