Nietrzeźwa kobieta wjechała wprost w dystrybutor paliwa

2024.01.11 08:20
Blisko dwa promile alkoholu miała w swoim organizmie 45-letnia kobieta, która przyjechała na stację paliw, żeby kupić piwo. Wjechała wprost w dystrybutor, zaczekała na córkę i odjechała.
Nietrzeźwa kobieta wjechała wprost w dystrybutor paliwa
Fot: Podlaska Policja

Policjanci z Kolna otrzymali zgłoszenie o kierowcy, który wjechał w dystrybutor na jednej ze stacji paliw. Po dotarciu na miejsce zdarzenia, funkcjonariusze ustalili tożsamość sprawcy, pomimo tego, że odjechał on już z miejsca zdarzenia.

Zatrzymano 45-letnią kobietę, która w rozmowie z policjantami przyznała, że wraz ze swoją córką udały się na pobliską stację, aby uzupełnić zapas piwa, które właśnie się im skończyło. Kobieta potwierdziła także, że będąc już na miejscu, straciła panowanie nad prowadzonym przez siebie volkswagenem na oblodzonej nawierzchni i uderzyła w dystrybutor paliw.

W tym czasie jej córka robiła zakupy w budynku stacji. Gdy tylko wróciła do samochodu, obie kobiety odjechały.

Przeprowadzono badanie alkomatem. Okazało się, że 45-latka miała blisko 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Zgodnie z kodeksem karnym, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej teraz kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

566 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39