"Noc maturzysty" - weź udział w darmowych warsztatach i zatańcz salsę maturalną

2015.04.21 00:00
We czwartek (23.04) odbędzie się "Noc maturzysty" na Politechnice Białostockiej. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczniów szkół średnich.
"Noc maturzysty" - weź udział w darmowych warsztatach i zatańcz salsę maturalną
Fot: M. Klimowicz

Tego samego dnia, od rana drzwi politechniki będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych studiami na tej uczelni (przeczytaj: Dziewczyny na Politechnikę. Uczelnia zaprasza na dni otwarte.)

Politechnika Białostocka zachęca również do przyjścia na "Noc Maturzysty", podczas której uczniowie będą mogli wziąć udział w warsztatach matematycznych. Specjaliści podpowiedzą im także, jak powinni planować swoją karierę zawodową. Nauczą też przekształcania stresu egzaminacyjnego (i nie tylko) w pozytywną energię.

O 18.30 Izabela Stankiewicz z Biura Karier Politechniki Białostockiej poprowadzi warsztat "Planowanie kariery – badanie predyspozycji zawodowych". Następnie Marzena Filipowicz-Chomko, która jest egzaminatorem maturalnym z matematyki, powie, jak poradzić sobie z tym przedmiotem na egzaminie dojrzałości. O 19.30 na maturzystów czeka kolejna dawka przedmiotów ścisłych, a o 21.15 głos zabiorą psycholodzy: Monika Kisielewska i Aleksander Waś, którzy podpowiedzą, jak uporać się z maturalnym stresem i spokojnie rozpocząć studia.

Na koniec "Nocy Maturzysty" organizatorzy zaplanowali nocną salsę maturalną.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl
1890 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39