Nowa drogeria powstała przy ulicy Lipowej

2014.07.22 00:00
Drogeria hebe powstała w budynku przy ulicy Lipowej 30, w sąsiedztwie drogerii Rossmann. Wcześniej w tym miejscu działał sklep obuwniczy sieci CCC.
Nowa drogeria powstała przy ulicy Lipowej
Fot: AD
Drogeria hebe działa przy Lipowej

Hebe to sklep kosmetyczny, który oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment, a także produkty dostępne na wyłączność. Łączy on w sobie format kosmetyczny oraz farmaceutyczny. Stałym elementem jest szeroka oferta dermokosmetyków.

Klienci mogą liczyć na doradztwo specjalnie przeszkolonych konsultantów, którzy pomogą dobrać odpowiedni kosmetyk. Ponadto w sklepie można wykonać makijaż w specjalnie przeznaczonej do tego strefie, a także skorzystać z promocji.

Sklep podzielony jest na kilka stref. W strefie beauty znaleźć można niezbędne produkty do makijażu, paznokci, pielęgnacji włosów oraz szeroki wybór perfum. W strefie health znajdują się m.in. produkty do pielęgnacji ciała, produkty dla mężczyzn oraz profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach, a także suplementy diety i parafarmaceutyki. Znaleźć można tu także dermokosmetyki. Dodatkowo w strefie life&style znajdują się artykuły niezbędne do prowadzenia domu, dodatki do domu, a także dietetyczne przekąski, słodycze, wina, akcesoria modowe dopasowane do sezonu oraz książki.

Drogeria jest czynna w godz. 9-20 (poniedziałek-sobota), 10-18 (niedziela). To pierwszy lokal tej sieci w Białymstoku.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
1401 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39