POLECAMY
Od 22 grudnia na al. 1000-lecia Państwa Polskiego została wprowadzona nowa organizacja ruchu. Z kolei ruch pieszych odbywał się będzie istniejącymi lub nowo wybudowanymi chodnikami.
Od środy (22.12) została wprowadzona nowa organizacja ruchu na alei 1000-lecia Państwa Polskiego, od terenu kolejowego przy ulicy Poleskiej do skrzyżowania z ulicą Wileńską. "Ruch na alei 1000-lecia Państwa Polskiego odbywał się będzie dwukierunkowo nowo wybudowanymi jezdniami oraz ulicami: Radzymińską, Bitwy Białostockiej, Kombatantów i Sokólską. Na poszczególnych skrzyżowaniach obowiązywać będą włączone sygnalizacje świetlne, a na całym odcinku budowy ograniczenie prędkości do 30 km/h" - informuje białostocki magistrat. Ruch pieszych odbywał się będzie istniejącymi lub nowo wybudowanymi chodnikami.
Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 17:00
Aktualności 16:40
Biznes 14:00
Kultura i Rozrywka 13:57
Drogówka 13:00
Aktualności 12:15
Zdrowie 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji