Nowa stacja kontroli pojazdów i auto serwis samochodów osobowych i dostawczych na osiedlu Dojlidy

2014.05.14 00:00
PHU Andrzej Klimowicz świadczy usługi z zakresu badań technicznych pojazdów o masie całkowitej do 3,5 t, serwisu i napraw samochodów osobowych i dostawczych oraz diagnostyki komputerowej przy ul. Myśliwskiej 2A w Białymstoku.
Nowa stacja kontroli pojazdów i auto serwis samochodów osobowych i dostawczych na osiedlu  Dojlidy
Fot: PHU Klimowicz

PHU Andrzej Klimowicz działa w branży motoryzacyjnej od 1987 roku. Naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy stało się przeniesienie jej do nowej siedziby przy ul. Myśliwskiej 2A na białostockim osiedlu Dojlidy. Nowoczesny obiekt o powierzchni 430m2 hali naprawczej oraz 85m2 biura obsługi klienta zapewnia wygodę zarówno klientom jak i pracownikom.

Nowa Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, Diagnostyka

Zakresem usług Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów są: badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 ton, pojazdów sprowadzanych z zagranicy (pierwsza rejestracja pojazdu) czy samochodów z napędem na cztery koła. Przy ul. Myśliwskiej 2A wykonamy także badania samochodów wyposażonych w instalację gazową, motocykli, ciągników rolniczych, quadów i haków holowniczych.

Na stacji można również dokonać diagnozy i sprawdzenia stanu technicznego pojazdu przed jego zakupem (przejazd przez ścieżkę diagnostyczną, sprawdzenie powłoki lakieru, na życzenie klienta można podłączyć komputer i sprawdzić usterki elektroniki samochodowej, a także doświadczony mechanik może wykonać jazdę próbną).

Auto Serwis Samochodów

W auto serwisie można dokonać napraw samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych do 3,5m wysokości. Firma oferuje pełną obsługę mechaniczną samochodów zarówno flotom firmowym, jak i klientom indywidualnym. Auto Serwis posiada również własny magazyn części, w którym znajdują się te najczęściej wymieniane. Auto Serwis współpracuje również z wieloma hurtowniami, więc jest w stanie szybko dostarczyć potrzebne podzespoły, zarówno oryginalne jak i zamienniki.
W serwisie PHU Andrzeja Klimowicza wykonać można także przeglądy okresowe, zgodnie z wytycznymi serwisowymi. W razie awarii pojazdu doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy szybko usuną usterkę. Firma posiada szereg nowoczesnych urządzeń do wykonywania specjalistycznych i skomplikowanych napraw mechanicznych, jak również urządzenia do diagnozowania usterek silników benzynowych i dieslowskich oraz elektroniki samochodowej. Mechanicy i serwisanci są ciągle doszkalani i posiadają szereg certyfikatów świadczących o ich wysokich kwalifikacjach.

Usługi wulkanizacyjne

Serwis wulkanizacyjny zajmuje się sprzedażą i wymianą, wyważaniem opon za pomocą nowoczesnych urządzeń firmy Unitrol, oraz naprawą uszkodzonych opon. Serwis posiada również przechowalnię opon, stworzoną dla klientów, którzy posiadają ograniczoną przestrzeń we własnym garażu i nie chcą zajmować jej miejsca oponami. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ nie ma potrzeby dostarczania opon do warsztatu przy każdej wymianie.

Serwis klimatyzacji

W PHU Andrzej Klimowicz za pomocą automatycznego urządzenia firmy Bosch można dokonać serwisu klimatyzacji, a także wymienić filtr kabiny i sprawdzić szczelność instalacji. Na urządzeniach firmy Magneti Marelli serwis dokonuje odgrzybiania klimatyzacji metodą ozonowania.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna olejów Neste Oil

Dodatkowo przy ul. Myśliwskiej 2A znajduje się jedyny w Polsce dystrybutor produktów smarowych fińskiej marki Neste Oil. Szeroki asortyment wysokiej jakości produktów jest oferowany nie tylko klientom regionalnym, ale również klientom w całej Polsce. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma firmami transportowymi, warsztatami, hurtowniami i sklepami motoryzacyjnymi oraz z firmami z branży rolniczej i przemysłowej.

Na ulicy Myśliwskiej 2a znajdziemy bardzo bogatą ofertę olejów do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, a także bogatą ofertę smarów i płynów eksploatacyjnych dla przemysłu i rolnictwa.

Więcej: tutaj

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1022 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39