Nowe marki w Galerii Zielone Wzgórze. Jedna już jest, niedługo będą kolejne

2017.04.13 16:09
W Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku pojawiła się nowa marka. Wkrótce dołączą do niej kolejne. Będą to m.in. siłownia i centrum zabaw dla dzieci.
Nowe marki w Galerii Zielone Wzgórze. Jedna już jest, niedługo będą kolejne
Fot: materiały prasowe

Galeria Zielone Wzgórze znajdująca się przy ul. Wrocławskiej w Białymstoku zmienia swoje oblicze. Pracom modernizacyjnym, w wyniku których obiekt zyska prawie 2,5 tys. m2 oraz odnowioną fasadę i pasaże, towarzyszy proces rekomercjalizacji. W jego wyniku galeria pozyskała markę Doner Kebab Zefe. Lokal zajmuje powierzchnię 100 m2 i proponuje m.in. dania wegetariańskie przygotowywane na miejscu.

Natomiast w nadchodzących miesiącach centrum handlowe zyska 6 kolejnych marek. Jeszcze w pierwszej połowie roku będzie można skorzystać z oferty salonu Home&You (m.in. akcesoria i tkaniny do dekoracji). Do grona najemców dołączy również marka Szachownica z odzieżą damską, męską i dziecięcą. Salon zajmie lokal o powierzchni ponad 300 m2. Swoje usługi zaproponuje także salon Profilab Express.

Z kolei w ostatnim kwartale tego roku pojawi się klub fitness o powierzchni ponad 1700 m2 oraz centrum zabaw dla dzieci, które zajmie ponad 600 m2.

Galeria Zielone Wzgórze powstała w 2007 r. jako drugie wielkopowierzchniowe centrum handlowe w Białymstoku. Obecnie trwają tam prace związane z rozbudową obiektu od strony ul. Wrocławskiej. W efekcie powierzchnia galerii wzrośnie do ponad 20 tys. m2. W planach jest również odświeżenie pasaży, w tym wymiana posadzki oraz przebudowa fasady całego obiektu.

Zakończenie wszelkich prac zaplanowane jest na grudzień bieżącego roku.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

832 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39