Nowe miejsce w Alfa Centrum. By popracować albo umówić się na spotkanie

2016.03.16 16:13
W drugim piętrze galerii handlowej Alfa otwarto strefę co-workingu. Można tam w spokoju i komfortowych warunkach popracować, przygotować pracę zaliczeniową na zajęcia, odpowiedzieć na wiadomości czy spotkać się z kontrahentem.
Nowe miejsce w Alfa Centrum. By popracować albo umówić się na spotkanie
Fot: Alfa Centrum

- Alfa Centrum zlokalizowane jest niemal po sąsiedzku Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego, a także w niedalekiej odległości od Politechniki Białostockiej – studenci tych uczelni stanowią sporą grupę naszych klientów – nie ukrywa Jolanta Karna, dyrektor Alfa Centrum. - Strefa co-workingu ma być miejscem, w którym mogą oni się spotkać, by wspólnie omówić zadany na zajęcia projekt albo przygotować się do zbliżającego egzaminu. Z kolei bliskie sąsiedztwo urzędów powinno zachęcić klientów biznesowych, którzy w przerwie pomiędzy sprawami do załatwienia mogą skorzystać z biurka w strefie co-workingu – dodaje.

W nowo otwartej strefie do pracy dostępne jest bezpłatne wifi, znajdują się dwa duże stoły, dwie wygodne sofy, tablice oraz przyłącza prądowe. Wkrótce miejsce uzupełnione zostanie również o drukarkę i skaner. Wnętrze zaprojektowała stylistka Elwira Horosz.

Przestrzeń co-workingu jest otwarta dla wszystkich, w godzinach funkcjonowania Alfa Centrum. Korzystanie z niego jest bezpłatne. To pierwsze tego typu miejsce w Białymstoku zlokalizowane na terenie galerii handlowej.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1566 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39