Nowe sklepy w Outlet Białystok. Centrum powstanie przy ul. Wysockiego

2014.08.12 00:00
Dwa nowe sklepy z branży obuwniczej i sportowej dołączyły do grona najemców centrum wyprzedażowego Outlet Białystok. Otwarcie obiektu zapowiadane jest na listopad.
Nowe sklepy w Outlet Białystok. Centrum powstanie przy ul. Wysockiego
Fot: materiały prasowe

Obydwa lokale zajmą łączną powierzchnię ponad 850 mkw. Jednym z najemców został Symbiosis, multibrandowy salon z obuwiem, dystrybuujący asortyment tak znanych producentów, jak Lacoste, Tommy Hilfiger czy Timberland. Sklep zajmie powierzchnię 150 mkw. i swoją ofertą znacząco wzbogaci segment obuwniczy w obiekcie, na który składają się m.in. takie marki, jak Ecco czy CCC.

Na prawie 700 mkw. powierzchni zostanie otwarty także multibrandowy salon oferujący szeroki asortyment produktów firmy Nike.

Outlet Białystok powstanie przy ul. Wysockiego, na terenie Galerii Podlaskiej. Zakupy będzie można tu zrobić w kilkudziesięciu markowych sklepach. Oprócz marek sportowych pojawi się też m.in. polska marka modowa Molton. W ofercie Outletu Białystok znajdzie się m.in. hipermarket spożywczy Carrefour, drogeria Rossmann i Jysk. Klienci będą mieli do dyspozycji parking na ok. 700 samochodów. Otwarcie centrum zapowiadane jest na listopad.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1742 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39