Noworoczny Koncert Wiedeński w Białymstoku!

2022.01.08 08:12
Tradycyjnie 1 stycznia w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego (Filharmonia Wiedeńska) odbywa się uroczysty koncert transmitowany przez wiele europejskich rozgłośni radiowych i telewizyjnych. W Białymstoku 31 stycznia wzorem koncertu w Wiedniu odbędzie się także Koncert Noworoczny.
Noworoczny Koncert Wiedeński w Białymstoku!
Fot: Materiały prasowe

Koncert Noworoczny w wiedeńskim Musikverein jest piękną tradycją, która gromadzi przed telewizorami widzów na całym świecie. Imponująca Złota Sala, jak co roku wypełnia się radosnymi polkami i walcami w kunsztownym wykonaniu wiedeńskich filharmoników pod batutą Daniela Berenboima.

Widowisko Noworoczny Koncert Wiedeński odbędzie się w poniedziałek (31.01), o godz. 19:30 w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1.

Podczas koncertu wystąpią obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.

Nie zabraknie także muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów.

Noworoczny Koncert Wiedeński jest świetnie odbierany zarówno przez starsze pokolenia, jak i młodsze. Na scenie dzieje się wręcz magia! Oprócz muzyki, tańca, Koncert to także niezwykłe i wręcz bajkowe stroje.

SZCZEGÓŁY I BILETY

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1032 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39