Nowość w WORD Białystok. Takiego udogodnienia jeszcze nie było

2021.08.04 14:26
Od 1 sierpnia na egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku można zapisać się nie tylko bez wychodzenia z domu, ale nawet bez dzwonienia na infolinię.
Nowość w WORD Białystok. Takiego udogodnienia jeszcze nie było
Fot: WORD Białystok

WORD Białystok wraz z początkiem sierpnia wprowadził nową formę zapisów na egzamin. Wystarczy wypełnić prosty formularz, a pracownicy ośrodka sami zadzwonią, by zaproponować i umówić dogodny termin. Mało tego, jeszcze we wrześniu pojawi się też dodatkowa możliwość wysłania zgłoszenia przez aplikacje Whatsapp oraz Messenger.

Oferta Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku jest unikatowa w skali kraju, dlatego nic dziwnego, że coraz więcej mieszkańców innych miast przyjeżdża na egzamin właśnie do stolicy Podlasia. Placówka chwali się brakiem kolejek, przyjazną siecią ulic, wieloma produkowanymi przez siebie użytecznymi materiałami szkoleniowymi i wysoką zdawalnością. Ponadto w internecie są dostępne oficjalne materiały szkoleniowe ze szczegółowo opisanymi zadaniami egzaminacyjnymi oraz sposobami ich zaliczenia na poszczególnych krzyżówkach i rondach miasta.

Czasem jednak potencjalni zdający trafiali na problem z dodzwonieniem się na zajętą infolinię, ale teraz WORD i na to znalazł sposób. Wystarczy wejść na stronę word.bialystok.pl, kliknąć baner "ZAPISZ SIĘ NA EGZAMIN", a potem wybrać opcję "WNIOSEK O KONTAKT", a na ekranie pojawi się do wypełnienia prosty formularz. Należy podać w nim swoje dane, załączyć potwierdzenie opłaty i po wysłaniu formularza poczekać aż pracownik ośrodka zadzwoni, aby uzgodnić termin egzaminu.

Maksymalny czas oczekiwania to 72 godziny, jednak pracownicy WORD-u często reagują na zgłoszenia zdecydowanie szybciej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1326 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39