Nowości w Heliosach! Na ekranach m.in. "Wyfrunięci" i "Akademia Pana Kleksa"

2023.12.21 11:14
W najbliższym czasie na ekranach kin Helios będzie można obejrzeć przedpremierowo kolejną animację od studia odpowiedzialnego za "Minionki", czyli "Wyfrunięci", a także długo oczekiwaną "Akademię Pana Kleksa". Warto zwrócić uwagę na premiery "Aquman i zaginione królestwo" oraz "Gra w opętanie".
Nowości w Heliosach! Na ekranach m.in. "Wyfrunięci" i "Akademia Pana Kleksa"
Fot: Kadr z filmu "Gra w opętanie"

Warto wybrać się na przedpremiery filmów:

"Wyfrunięci", czyli najnowsza animacja studia Universal Pictures, które słynie z takich produkcji jak "Minionki", "Sekretne życie zwierzaków domowych", "SING" i "Super Mario Bros. Film". Produkcja przedstawia wzruszającą historię kaczej rodziny Mallardów, która postanawia wyjść ze swojej rutyny i wyruszyć w niezapomnianą podróż z Nowej Anglii na Bahamy. Głównymi bohaterami są: cieszący się spokojem życia tata Mack, pragnąca przygód mama Pam oraz ich dzieci Dax i Gwen.

"Akademia Pana Kleksa" w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej. To pełna magii i przygód opowieść o Adzie Niezgódce, zwykłej dziewczynce, która trafia do wyjątkowej Akademii Pana Kleksa. Pod opieką szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa, Ada rozwija swoje niezwykłe umiejętności oraz odkrywa świat bajek, wyobraźni i kreatywności. W poszukiwaniu odpowiedzi na rodzinną tajemnicę, wraz z barwnymi postaciami, w tym profesorem Kleksem i Panem Wiewiórką, Ada wyrusza w fascynującą podróż, która poruszy zarówno najmłodszych, jak i tych, którzy pamiętają kultową ekranizację z lat 80.

Można również obejrzeć premierowo:

"Aquman i zaginione królestwo", czyli kontynuację filmu "Aquaman" z 2018 roku. Tym razem główny bohater, Aquaman, staje przed potężnym przeciwnikiem, Czarną Mantą, posiadającą teraz mityczną moc Czarnego Trójzęba. Aby pokonać swojego wroga, Aquaman musi nieoczekiwanie poprosić o pomoc uwięzionego Orma, by wspólnie ocalić Atlantydę, chronić rodzinę i zapobiec nieodwracalnemu zniszczeniu świata.

"Gra w opętanie", czyli mrożący krew w żyłach horror, którego akcja rozgrywa się w położonym na odludziu szkolnym internacie. Główne bohaterki, uczennice Samantha i Clara, zostają samotne na Święta, stając się celem fanatycznych morderców planujących krwawy rytuał wezwania demona. Bohaterki filmu nieoczekiwanie stają się niepokonanymi przeciwniczkami dla grupy zabójców.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 22 - 28 grudnia
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 22 - 28 grudnia
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 22 - 28 grudnia

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

225 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39