Nowy cykl koncertów w Białymstoku. Wystąpi m.in. Tony z "West Side Story". Wygraj bilety!

2023.11.27 11:28
W najbliższym czasie, na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wystartuje nowy cykl koncertów, czyli "Kameralnie na Kameralnej". W ramach pierwszego wydarzenia odbędzie się koncert "Tides and Times", podczas którego zostanie zaprezentowany niszowy repertuar amerykańskiego teatru muzycznego.
Nowy cykl koncertów w Białymstoku. Wystąpi m.in. Tony z "West Side Story". Wygraj bilety!
Fot: Materiały organizatora

Koncert "Tides and Times" odbędzie się w sobotę (2 grudnia) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

"Tides and Times"

W ramach "Tides and Times" na scenie wystąpią Maciej Pawlak, Karina Komendera i zaproszeni muzycy. Wydarzenie jest jednocześnie częścią trasy promującej album o tym samym tytule, którego premiera odbyła się 26 listopada.

"Tides and Times" to projekt prezentujący niszowy repertuar amerykańskiego teatru muzycznego. Artyści wykonają fragmenty musicali takich twórców jak: Adam Guettel, Jason Robert Brown, Craig Carnelia, Kait Kerrigan, Brian Lowdermilk czy Maury Yeston. Repertuar obejmuje także utwory będące musicalową odpowiedzią na cykle pieśni klasycznych oraz samodzielne songi, które polska publiczność może kojarzyć z piosenką aktorską czy poezją śpiewaną.

Maciej Pawlak to absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim. Można go znać chociażby z roli Tony'ego w musicalu "West Side Story". Był związany z wieloma teatrami muzycznymi w Polsce, zdobywając liczne nagrody za swoje role. Karina Komendera to natomiast doktor sztuki w dziedzinie instrumentalistyki, specjalizująca się w grze na fortepianie. Jej doświadczenie obejmuje solowe występy w Polsce i za granicą, a także współpracę z renomowanymi artystami.

Na scenie wystąpią również: Adrianna Buczek, Magdalena Szczebiot-Murawska, Grzegorz Vytlacil, Rafał Makarski, Grzegorz Kluczyński i Marcin Jadczak.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: "Tides and Times" w OiFP

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

Polecamy
AC S.A.
AC S.A.ul. 42 Pułku Piechoty 50
15-181 Białystok
www.ac.com.pl

Więcej informacji
434 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39