Nowy, duży sklep w mieście. Będzie też bar z opcją drive. Otwarcie już niebawem

2019.07.05 12:42
W Białymstoku niebawem otwarty zostanie kolejny sklep. Będzie też bar z opcją drive.
Nowy, duży sklep w mieście. Będzie też bar z opcją drive. Otwarcie już niebawem
Fot: PSS Społem Białystok
Sklep "Pogodny" po remoncie

Od jesieni ubiegłego roku trwa remont i rozbudowa sklepu "Pogodny” przy ul. Pogodnej. To kolejna taka "przemiana" w PSS Społem w Białymstoku.

Przez lata "Pogodny" pełnił funkcję niewielkiego osiedlowego sklepu. Teraz będzie to market połączony z barem bistro. W wyniku rozbudowy sklep zwiększy swoją powierzchnię sprzedażową ponad pięciokrotnie. Na ponad 400 m2 sali sprzedaży będzie czekać na klientów ponad osiem tysięcy pozycji asortymentowych. Zaplanowano ciekawą aranżację stoisk z produktami świeżymi: mięsem, wędlinami, garmażerką, owocami i warzywami oraz stoisko piekarsko-ciastkarskie.

Ze sklepem będzie sąsiadował bar bistro "Pogodny”. Podobnie jest już w kilku innych sklepach PSS Społem Białystok i taki pomysł bardzo podoba się klientom. W barze będzie przygotowanych 60 miejsc konsumpcyjnych. W menu znajdziemy dania tradycyjnej kuchni polskiej – dania obiadowe, zupy, surówki i sałatki, a także propozycje wegetariańskie oraz fit. Nie zabraknie też znanych i lubianych serniczków oraz naleśników. Osoby, które stawiają na lekką kuchnię, będą mogły skorzystać z nowości, czyli posiłków przygotowywanych w piecu parowym. Będzie w "Pogodnym" również okienko dla zmotoryzowanych – bar w wersji "drive" z możliwością zakupienia posiłku bez konieczności wysiadania z samochodu.

Po rozbudowie łączna powierzchnia użytkowa kompleksu handlowo-gastronomicznego "Pogodny" będzie wynosić ponad 1200 m2. Zatrudnienie w placówce znajdzie łącznie ponad 60 osób.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1211 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39