Nowy film promuje festiwal Original Source Up To Date [WIDEO]

2014.09.11 00:00
W sieci pojawił się kolejny film promocyjny Original Source Up To Date Festival. Nosi tytuł "Miłość do muzyki". Przypominamy, że piąta edycja imprezy odbędzie się w dniach 19-20 września.
Nowy film promuje festiwal Original Source Up To Date [WIDEO]
Fot: materiały organizatora
Tym razem Cinek wcielił się w rolę starszego pana

- Poprzednie produkcje festiwalowe, np. "Takie coś jest możliwe tylko w Białymstoku", czy te z postacią Cinka w roli głównej, to tylko niektóre z punktów na mapie promocji naszego festiwalu, w ramach której naliczyliśmy rekordowe 3 miliony wyświetleń na portalu YouTube. Tym razem jednak, nasz przyjaciel, filmowiec Damian bije rekord długości klipu nie nastawiając się na rekordy oglądalności - piszą organizatorzy festiwalu.Cinek porzucił dres i klapki. Ucharakteryzowany na starszego pana przy suto zastawionym stole rozprawia o festiwalu, popularności Internetu oraz o różnych rodzajach muzyki. Poprzez nową produkcję pomysłodawcy oryginalnej promocji festiwalu chcą powiedzieć, że kochają muzykę. To przecież właśnie z niej wyrósł Original Source Up To Date Festival.

- Liczy się miłość do muzyki, prawdziwość, smak tej muzyki, charakter. Nie szkodzi jak to wszystko idzie w parze. To jest właśnie ta kropka nad "i" - kwituje Cinek.

W filmie nie brakuje dystansu, z którego znana jest ekipa zaangażowana w realizację promujących produkcji.

Piąta edycja Original Source Up To Date Festival odbędzie się w dniach 19-20 września w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz na terenie TCK Węglowa. Impreza jest platformą łączącą muzykę i inne dziedziny sztuki. Na festiwalu będzie można posłuchać elektronicznych brzmień i hip-hopowych beatów. Organizatorzy stawiają opór tandecie i banalności, dzięki zaprezentowaniu przeróżnych, twórczych aktywności.

Więcej: Original Source Up To Date. Znamy line-up festiwalu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

996 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39