Nowy Lidl już otwarty. Przybyły tłumy [ZDJĘCIA]

2019.02.21 11:22
W czwartek (21.02) w Białymstoku został otwarty nowy Lidl. Do sklepu przybyły tłumy ludzi, którzy chcieli zrobić zakupy w okazyjnych cenach.
Nowy Lidl już otwarty. Przybyły tłumy [ZDJĘCIA]
Fot: G. Chuczun

W końcu otwarto nowy, budowany od ponad pół roku, Lidl przy ul. Bitwy Białostockiej (osiedle Białostoczek). Tego dnia na klientów czekało dużo promocji na produkty praktycznie ze wszystkich działów.

Na klientów Lidla będą czekały tak jak w innych sklepach tygodnie tematyczne z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata. W nowej placówce będzie można nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach. Do tego dochodzą produkty przemysłowe.

- W myśl hasła "Więcej na radość z życia", produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Białymstoku – zachęca Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

Na otwarcie przybyły tłumy

W dniu otwarcia nowego Lidla na klientów czekały nie tylko atrakcyjne promocje, ale też kawa czy pokazy mistrzów kuchni. Zainteresowanie było bardzo duże.

- Bardzo lubię zakupy w Lidlu, ale do tej pory miałam daleko, teraz mogę przyjść do sklepu pieszo. Także bardzo się cieszę. Dzisiaj chcę zobaczyć może jakieś rzeczy do kuchni i oczywiście słodycze dla wnusiów muszą być. Może córce coś ładnego znajdę – mówi spotkana przez nowym sklepem Maria Waszczyk z Białegostoku.

- Do tej pory na naszym osiedlu nie było Lidla, co prawda jest kilka innych sklepów, więc nie ma co narzekać, ale zawsze to jakiś inny asortyment. Nie jestem jakoś specjalnie przywiązana do żadnej z sieci, więc pewnie będę robić zakupy raz tu, raz tu. Jestem w szoku, że są tu dzisiaj takie tłumy, zaraz się przekonam, czy faktycznie przygotowano takie promocje – śmieje się Aneta Rożek. - No i kawy się napiję, bo nie zdążyłam z rana – dodaje.

Ponad 20 osób znalazło pracę

Lidl przy ul. Bitwy Białostockiej ma ponad 1200 m2. Pracę tu znalazły 23 osoby. Klienci mogą robić od poniedziałku do soboty w godz. od 7.00 do 22.00, a w niedziele handlowe w godz. od 8.00 do 20.00. Przed sklepem mieści się parking, na którym z powodzeniem zmieści się 58 samochodów osobowych.

- Dzisiaj to takie tłumy, że ten parking wydaje się za mały, myślę, że przynajmniej na początku mogą być problemy z zaparkowaniem, szczególnie jak ludzie wracają z pracy i zajeżdżają na zakupy – mówi Tomasz Gorczewski z Białegostoku.

W Białymstoku działa już 6 sklepów sieci Lidl - przy ulicach: Nowowarszawskiej, Jesionowej, Pogodnej, Sowlańskiej, Słonecznikowej oraz alei Jana Pawła II.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

785 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39