Nowy Lidl w Białymstoku. Znamy datę otwarcia

2019.02.19 11:44
Już za kilka dni mieszkańcy Białegostoku będą mogli robić zakupy w kolejnym sklepie sieci Lidl. Znana jest już data otwarcia.
Nowy Lidl w Białymstoku. Znamy datę otwarcia
Fot: JF

Otwarcie już w czwartek

W czwartek (21 lutego) przy ul. Bitwy Białostockiej 2A otwarty zostanie siódmy sklep sieci Lidl w Białymstoku. Tego dnia klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje i obniżki cen.

W nowym punkcie klienci znajdą produkty znanych firm oraz te "lidlowskie", jak "Chrupiące z Pieca", wędliny "Pikok" czy mięso "Rzeźnik". Do tego jeszcze bogata oferta warzyw i owoców.

Na klientów Lidla będą czekały także znane już w tej sieci tygodnie tematyczne z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata. W nowej placówce będzie można nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach. Do tego dochodzą produkty przemysłowe.

- W myśl hasła "Więcej na radość z życia", produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Białymstoku – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

Osoby, które odwiedzą sklep w dniu jego otwarcia, będą mogły liczyć na kawę oraz podziwiać mistrzów kuchni przy pracy podczas kulinarnego show. Dla najmłodszych zostanie przygotowany specjalny kącik.

Duża powierzchnia i nowe miejsca pracy

Nowy obiekt będzie miał salę sprzedaży o powierzchni ponad 1200 m2. Zatrudnienie znalazły tu 23 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. od 7.00 do 22.00, a w niedziele handlowe w godz. od 8.00 do 20.00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze specjalnie przygotowanych 58 miejsc parkingowych.

Podczas budowy sklep zadbano o ekologiczne rozwiązania jak: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych czy energooszczędne oświetlenie LED.

W okresie od czwartku (21 lutego) do soboty (2 marca) wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Nieopodal sklepu przy ul. Bitwy Białostockiej znajduje się też znany ze sprzedaży wysyłkowej bdsklep.pl. Inny profil działalności sprawia jednak, że nie powinny one stanowić dla siebie konkurencji.

W naszym mieście działa już 6 sklepów tej sieci przy ulicach: Nowowarszawskiej, Jesionowej, Pogodnej, Sowlańskiej, Słonecznikowej oraz alei Jana Pawła II.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

821 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39