POLECAMY
W internecie pojawiła się najnowsza taneczna produkcja białostockiej grupy. Choreografię przygotowała Paulina "Polly" Wróblewska - instruktorka tańca w studiu Fair Play. Zdjęcia do teledysku powstały na Węglowej.
- Dotychczas brałam udział w projektach moich znajomych. Tym razem nabrałam odwagi, aby sama zorganizować takie przedsięwzięcie - mówi Paulina Wróblewska. - W ostatnim czasie nasze taneczne białostockie podwórko pustoszało. Zamiast integracji, widać było wyraźne rozstania i podążanie swoją indywidualną ścieżką. Zależy mi zatem, aby jednoczyć to środowisko, bez względu na podziały: grupy, do jakiej się należy, wieku, doświadczenia tanecznego czy stylu tańca. Powinniśmy się wspierać, inspirować i uczyć od siebie nawzajem. W lipcu tancerze spotkali się na wspólnym treningu, a następnego dnia kręcili zdjęcia na Węglowej. Nad całością czuwał Piotr Januszewicz z Just Married Video. Oto efekt:
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Kulinaria 15:15
Aktualności 15:00
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji