O co chodzi? Czyli my i tak się nie damy - muzyczna satyra w Titanicu [wideo]

2011.12.03 00:00
Czwórka znanych polskich aktorów" m.in. Henryk Gołębiewski i Ewa Konstanciak we współczesnej satyrze na dzisiejszą politykę, kryzys, alkoholizm i miłość. To wszystko i coś jeszcze można zobaczyć w spektaklu "O co chodzi? Czyli my się i tak nie damy", który 6 grudnia zawita do Białegostoku.
O co chodzi? Czyli my i tak się nie damy - muzyczna satyra w Titanicu [wideo]
Fot: materiały organizatora

Spektakl "O co chodzi? Czyli my się i tak nie damy" to świetna gra aktorska połączona z muzyką budującą napięcie, to nawiązanie do wielu stereotypów i odwiecznych, egzystencjalnych problemów miłości, życia. Porusza on najważniejsze aspekty życia. Spektakl kierowany jest do osób dorosłych, które w codziennym pędzie życiowym potrzebują chwili odpoczynku i spojrzenia na polską rzeczywistość z bardziej humorystyczno-lirycznej strony.

Autorem przedstawienia jest Stanisław Pąk, znany chociażby z "Ranczo Wilkowyje" i "Misia", a z nim występują: Ewa Konstanciak z znana z seriali tj. "Klan", "Plebania", czy "07 zgłoś się", Henryk Gołębiewski ("Ryś", "EDI", "Wakacje z duchami" i "Stawiam na Tolka Bana"), a także Aleksander Trąbczyński ("Pensjonat Pod Różą", "Układ Warszawski").

Zobacz zwiastun spektaklu:Więcej informacji TUTAJ. Patronujemy wydarzeniu.

MAG

764 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39