Obfitość Zmysłowej Przyjemności - warsztaty dla kobiet

2022.04.15 11:37
Obfitość Zmysłowej Przyjemności to przyjemnie zmysłowy kobiecy warsztat w Puszczy Knyszyńskiej na Podlasiu z jogą, jogą twarzy, tańcem intuicyjnym, pracą z ciałem, ruchem, oddechem, dźwiękiem, medytacją. Odbędzie się on w dniach 30 kwietnia - 3 maja.
Obfitość Zmysłowej Przyjemności - warsztaty dla kobiet
Fot: Pixabay/Zdjęcie ilustracyjne

Wielozadaniowe na co dzień, pracujące na kilku etatach - praca zawodowa i domowe obowiązki, zabiegane, w permanentnym pędzie. Zaniepokojone, czasem pełne lęku o obecną sytuację i o przyszłość. Która z kobiet tego nie doświadcza?

Warto czasem się zatrzymać, zrobić swego rodzaju reset, oderwać się od rutyny, wziąć głębszy oddech i podarować sobie czas na wytchnienie. Taką okazją ku temu będzie warsztat "Obfitość Zmysłowej Przyjemności", który odbędzie się od 30 kwietnia do 3 maja.

W długi majowy weekend będzie można zanurzyć się w obfitości zmysłowej przyjemności bycia, otworzyć się na jeszcze więcej soczystej przyjemności, rozbudzić zmysły. Wiosna i maj to dobry czas, by zanurkować w te wszystkie doznania i pozwolić sobie na przyjemnie zmysłowy, regeneracyjny, relaksacyjny, rozwojowy warsztat. Warsztat dedykowany jest wszystkim kobietom, które chcą w pięknych krajobrazach Puszczy Knyszyńskiej spotkać się z wiosną, ze sobą, z obfitością i przyjemnością życia.

W planie warsztatu znalazły się: Kręgi Kobiet, sesje jogi i jogi twarzy, terapia tańcem, taniec intuicyjny i ekstatyczny, medytacja w ruchu i medytacja z dźwiękami, śpiewomedytacje i śpiewomasaże, masaże głosem, dźwiękiem, zmysłowe automasaże i masaże, intuicyjne rysowanie i arteterapia, rozbudzająca zmysły Medytacja 7 Zmysłów, Ceremonia Dźwięków - koncert instrumentów terapeutycznych, naturoterapia, w tym sylwoterapia, ognisko, wycieczka do Supraśla i zmysłowa medytacja w Duchowych Łąkach.

Warsztat poprowadzą:

Julita Wołkowycka – psycholożka, psychoterapeutka tańcem i ruchem, trenerka, tancerka, ekomama. Uczestniczka wielu warsztatów i szkoleń – przede wszystkim w nurcie pracy z ciałem, głosem, emocjami, arteterapii i medytacji w ruchu. Od wielu lat zawodowo wspiera innych w procesie rozwoju i zmiany. Tworzy i zasiada w kręgach kobiet i kręgach mieszanych. Praktykuje 5Rytmów, Movement Medicine, Soul Body Fusion oraz inne formy medytacji i pracy z ciałem, umysłem, sercem i duszą.. Pasjonatka bliskiego kontaktu z naturą i holistycznego podejścia do człowieka i świata.

Dorota Gołębiewska - mama dwójki dzieci, joginka, ogrodniczka, miłośniczka przyrody, naturalnego jedzenia i naturalnego życia. Jogę praktykuje od 2003 roku. Uwielbia sport i w ogóle wszelką aktywność fizyczną a także spokój ducha. Joga jest jej pasją, swego rodzaju 2w1, zaspokaja jej potrzebę pracy z ciałem pozwalając jednocześnie na osiągnięcie wewnętrznej harmonii. Swoje umiejętności kształciła na wielu warsztatach w Polsce jak i w Indiach. Prowadzi swoje Studio Jogi Activeda w Hajnówce, gdzie aktywnie przekazuje wiedzę na zajęciach. Dodatkowo, ze swoimi joginami spotyka się również on-line. Od wielu lat pracuje z kobietami, uwielbia ich niezwykłą MOC i energię. W swojej praktyce łączy różne gałęzie jogi: Sri Sri jogę, jogę Iyengara, vinyasa i yin jogę.

Warsztat rozpocznie się w sobotę (30.04), o godz. 11:00 w Pensjonacie 3 Sarny. Koszt podstawowy warsztatu to 1690 zł.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1359 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39