Obracali znaczną ilością narkotyków. Trzech mężczyzn zatrzymanych

2013.10.17 00:00
19, 24 i 25-latek zostali wczoraj (16.10) tymczasowo aresztowani na trzy miesiące w związku z obrotem znaczną ilością narkotyków. Jest to kontynuacja działań prowadzonych przez mundurowych z Łomży. Funkcjonariusze nie wykluczają także dalszych zatrzymań w tej sprawie.
Obracali znaczną ilością narkotyków. Trzech mężczyzn zatrzymanych
Fot: KWP Białystok

W miniony poniedziałek (14.10) i wtorek (15.10) policjanci z Łomży i Białegostoku weszli do kilku łomżyńskich mieszkań. Była to kontynuacja działań prowadzonych przez mundurowych z Łomży dotyczących obrotu narkotykami na terenie miasta. Tym razem ustalenia policjantów pozwoliły na zatrzymanie kolejnych podejrzewanych w tej sprawie osób w wieku 19, 24 i 25 lat.

Zebrany przez mundurowych materiał pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów m.in. uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających, udzielania narkotyków w celach osiągnięcia korzyści majątkowych, w tym także osobom małoletnim, oraz posiadania takich substancji. Łączna ilość wprowadzonych do obrotu narkotyków to w sumie blisko 2,5 kg amfetaminy, prawie 3 kg marihuany oraz ponad 20 g haszyszu. Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Łomżyńscy policjanci nie wykluczają także dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl
1106 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39