Odnowiony PSS Społem już otwarty. Supermarket robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

2023.11.15 12:39
Od dziś mieszkańcy Białegostoku mogą robić zakupy w odnowionym supermarkecie "Mieszko" przy ul. Mieszka I. Sklep przeszedł generalny remont.
Odnowiony PSS Społem już otwarty. Supermarket robi wrażenie! [ZDJĘCIA]
Fot: D.Gromadzki/UM Białystok

Od kilku miesięcy trwał generalny remont supermarketu "Mieszko", który znajduje się przy ul. Mieszka I. W obiekcie, który ma 1800 m2, wprowadzono sporo zmian. Sala sprzedażowa, elewacja czy zaplecze wyglądają teraz zupełnie inaczej niż kiedyś. Dzięki przestronnemu wnętrzu i nowemu oświetleniu zakupy z pewnością będą znacznie przyjemniejsze.

- Nowością w sklepie będzie "gorąca" lada, w której eksponowane będą wypiekane na miejscu wyroby. Amatorzy domowych posiłków będą mogli korzystać z zakupu grzanych zup wprost z Białostockiej Gastronomii Społem Białystok. Wyróżnikiem sklepu będzie prowadzony w dalszym ciągu na miejscu rozbiór mięsa wieprzowego, który dostępny jest tylko w trzech supermarketach sieci. Klienci Mieszka będą mogli korzystać  z oferty ryb świeżych, która będzie nowością w sklepie - informowała jeszcze przed otwarciem obiektu Elżbieta Katarzyna Chalecka, zastępca prezesa PSS Społem w Białymstoku.

Otwarcie odnowionego sklepu miało uroczysty charakter. Uczestniczył w nim m.in. prezydent Tadeusz Truskolaski oraz jego zastępcy: Rafał Rudnicki, Zbigniew Nikitorowicz, Przemysław Tuchliński oraz Adam Misiuk.

Przy supermarkecie jest parking dla klientów, którzy mogą przez godzinę korzystać z darmowego postoju. W dniu otwarcia zmodernizowanej placówki klienci mogą liczyć na różne promocje i niespodzianki.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1267 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39