Odszedł na wieczną służbę. Nie żyje policjant z KWP w Białymstoku

2021.06.24 13:44
W wieku 43 lat odszedł nagle podkom. Sebastian Duda. Od 2017 r. pełnił funkcję kierownika Sekcji w Suwałkach Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Odszedł na wieczną służbę. Nie żyje policjant z KWP w Białymstoku
Fot: podlaska.policja.gov.pl

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku poinformowała o śmierci podkomisarza Sebastiana Dudy. Odszedł w środę (23.06) mając 43 lata.

- Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia - przekazuje KWP w Białymstoku.

Sebastian Duda rozpoczął służbę w 1998 r. Od grudnia 1999 r. był związany z podlaskim garnizonem, gdzie stawiał kolejne kroki na swojej zawodowej drodze. Od 4 lat pełnił funkcję kierownika Sekcji w Suwałkach Wydziału Konwojowego KWP w Białymstoku.

- Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas. Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze - piszą podlascy policjanci.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

723 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39