POLECAMY
W związku z poprawą sytuacji epidemicznej, szpital psychiatryczny w Choroszczy zniósł zakaz odwiedzin pacjentów.
Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choroszczy przywrócił już odwiedziny pacjentów. Zakaz obowiązywał przez niemal miesiąc, a dokładniej od 9 stycznia. Decyzja wprowadzenia zakazu odwiedzin była podyktowana sytuacją epidemiczną. Dopuszczane były tylko wizyty w sytuacjach nagłych, zagrażających życiu pacjenta. "Chcemy jednocześnie podkreślić, że sytuacja epidemiczna jest na bieżąco monitorowana, i w przypadku jej pogorszenia zakaz zostanie przywrócony" - zastrzega placówka. Dwa tygodnie temu, zakaz odwiedzin pacjentów zniósł także Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku.
Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji