Odwołane spektakle, przerwa repertuarowa i zamknięta Galeria Arsenał

2022.02.01 17:10
Szykują się zmiany w działalności niektórych instytucji kultury w Białymstoku. Teatr Dramatyczny przełożył premierę sztuki "Pomoc domowa", Białostocki Teatr Lalek ma przerwę repertuarową z uwagi na pandemię, a Galeria Arsenał odświeża swoje sale wystawiennicze i jest nieczynna dla zwiedzających.
Odwołane spektakle, przerwa repertuarowa i zamknięta Galeria Arsenał
Fot: Białostocki Teatr Lalek

Teatr Dramatyczny w Białymstoku z przyczyn od siebie niezależnych, musiał odwołać zaplanowaną na sobotę (5.02) premierę "Pomoc domowa" w reż. Witolda Mazurkiewicza. Premiera została przeniesiona na nowy termin, mianowicie na 4 marca, na godz. 19:00. Spowodowane jest to chorobą aktora.

Przedstawienia "Pomoc domowa" zaplanowane na 5, 6, 11, 12 i 13 ​lutego są odwołane.

Teatr zachęca tych, którzy mają rezerwacje lub zakupione bilety do zmiany terminu i obejrzenia spektaklu w marcu lub kwietniu.

Wszystkie bilety zakupione na spektakl "Pomoc domowa" będzie można zwrócić w Kasie Teatru, znajdującej się przy ul. Suraskiej 1 w Białymstoku:

- od wtorku do soboty w godz. od 14:00 do 20:00,
- w niedziele od godz. 12:00 do 14:00.

Natomiast Białostocki Teatr Lalek z powodu niepokojąco wysokich, codziennych przyrostów liczby zakażonych koronawirusem – mając na uwadze bezpieczeństwo widzów oraz pracowników – podjął decyzję o wprowadzeniu przerwy repertuarowej od dnia 31 stycznia do 13 lutego. Przerwa może jednak ulec wydłużeniu – w zależności od sytuacji epidemicznej w kraju.

Galeria Arsenał w Białymstoku jest zamknięta dla zwiedzających w związku z odświeżaniem sal wystawienniczych do 31 marca włącznie.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1083 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39