Odwołano spektakle i festiwal. Koronawirus w Operze i BOK-u

2020.10.23 08:28
Jest kolejne zakażenie koronawirusem wśród artystów Opery i Filharmonii Podlaskiej. Placówka odwołała najbliższe spektakle "Doktora Żywago". Również w Białostockim Ośrodku Kultury pojawiły się przypadki zachorowań pracowników na COVID-19. Instytucja będzie nieczynna do końca miesiąca.
Odwołano spektakle i festiwal. Koronawirus w Operze i BOK-u
Fot: AD

Odwołane spektakle "Doktora Żywago"

W związku z kolejnym potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 wśród artystów, nie odbędą się w najbliższy weekend (24-25 października) spektakle "Doktora Żywago" w OiFP.

- Jest nam ogromnie przykro, walczyliśmy do końca, aby ten wspaniały musical wystawić na przekór pandemicznej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że wkrótce usłyszymy historię Lary, Jurija Żywago, Komarowskiego i innych na Dużej Scenie OiFP. O nowych terminach będziemy informować w najbliższym czasie - poinformowała Joanna Dolecka, rzecznik prasowy działu organizacji pracy artystycznej w OiFP.

Festiwal "Ciekawi Świata" odwołany

Również w związku z pojawieniem się w Białostockim Ośrodku Kultury przypadków zachorowań pracowników na COVID-19, decyzją Dyrektor Białostockiego Ośrodka Kultury, od 22 do 31 października 2020 roku obie siedziby instytucji (przy ul. Legionowej 5 i Warszawskiej 19) będą nieczynne.

Oznacza to, że zostają odwołane wszystkie planowane wydarzenia: Festiwal Kultur i Podróży “Ciekawi Świata”, koncerty, warsztaty i seanse filmowe.

Zwrot zakupionych biletów będzie możliwy po 1 listopada. W celu zwrotu biletu zakupionego online należy napisać na adres: kasa.forum@bok.bialystok.pl - podać imię i nazwisko osoby kupującej bilet oraz numer zamówienia PRO.

Paulina Górska
paulina.gorska@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1144 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39