POLECAMY
W piątek i sobotę (22-23.07) po południu nie planujmy spacerów po ogrodach Branickich. Chyba, że... będziesz bawić się na festiwalu Pozytywne Wibracje.
W związku z organizacją Festiwalu Pozytywne Wibracje na terenie dziedzińca pałacu Branickich ogród Branickich będzie czynny do godziny 16.00 - poinformowało Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego. Sama impreza będzie rozpoczynać się na placu przed pałacem w piątek i w sobotę o godz. 19.00.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Kultura i Rozrywka 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji