Ogrody - rodzinne warsztaty w Galerii Arsenał

2012.09.25 00:00
Jaki jest ogród japoński? Czym różni się od ogrodu angielskiego? A jaki jest ogród domowy? Do wspólnego, rodzinnego tworzenia własnego ogródka zachęca Galeria Arsenał. W sobotę, 29 września odbędą się w niej warsztaty dla dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami.
Ogrody - rodzinne warsztaty w Galerii Arsenał
Fot: Galeria Arsenał
Marzanna Morozewicz, Białystok, Zielone Wzgórza, 07.07.2007

Ideą interdyscyplinarnego warsztatu jest skomponowanie ogrodu w tradycji barokowej nawiązując do historii Białegostoku i uczestnictwa w tradycji kultury europejskiej. Prowadząca warsztaty - artystka Marzanna Morozewicz proponuje rodzinom stworzenie swojego własnego "domowego" ogródka inspirując się kamiennymi ogrodami japońskimi.

- Zbudujemy je - tak jak japońscy ogrodnicy - m.in. z piasku, z kamieni i żwiru. Proponuję, aby nasz mały ogród nie był jednak odzwierciedleniem natury i krajobrazu, lecz..., ale o tym - już na warsztacie - zachęca tajemniczo prowadząca.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat wraz  rodzicami, rodzeństwem, dziadkami. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą 1 łyżki i 1 widelca na rodzinę. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uczestnictwo będzie możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji mailowej pod adresem: j.bietkal@galeria-arsenal.pl oraz po otrzymaniu informacji zwrotnej.

Szczegółowe informacje: Warsztaty rodzinne w Arsenale

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1488 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39