Białystok Online

795000

Ważne! Zachęcam do kontaktu zarówno osoby prywatne jak i organizacje i stowarzyszenia pomocowe: domy dziecka, domy samotnej matki, rodziny zastępcze, domy pobytu tymczasowego itp. Rozważam przekazanie tej nieruchomości na cele charytatywne na bardzo korzystnych warunkach!

Ok 450m2: parter (wykończony), piętro i poddasze i poziom zero (wykończony). Działka ponad 1500m2. Droga asfaltowa. Wszystkie media. Olmonty/ Białystok. Bezpośrednio sprzedam.
Trudno aby cena była niższa za tak dużą działkę i tak duży budynek gotowy do eksploatacji we wszelki możliwy sposób. Bo tak wielkie działki zdarzają się na sprzedaż na osiedlach bardzo rzadko. W dodatku jest to działka dostępna nie z jednej strony, jak to się dzieje w 90 proc, ale z TRZECH stron.
UWAGA! Odnośnie powierzchni całego domu, to, przyznam szczerze, nigdy dokładnie nie mierzyłem, więc powierzchnia tu podana jest w przybliżeniu. Być może jest więcej, być może mniej.
dodane: 2025-10-14 12:16:09 ID: 5139511
Skontaktuj się

884711...

Białystok

Inne ogłoszenia użytkownika
Zobacz także
Firmy
dodaj ogłoszenie
Kategoria