Dom

Olta concept store - dużo więcej niż salon meblowy

2016.10.11 08:27
W Białymstoku powstała przestrzeń stworzona w duchu filozofii slow life dla najbardziej wymagających klientów i projektantów wnętrz.
Olta concept store - dużo więcej niż salon meblowy
Fot: Olta concept store

W samym sercu rozpędzonego Białegostoku, gdzieś pośród zgiełku i gwarnych ulic, tętniących życiem powstało miejsce, w którym wszystko się wycisza, nabiera dystansu i spowalnia. Olta concept store to przestrzeń dla najbardziej wymagających klientów i projektantów wnętrz. Został stworzony w duchu filozofii slow life, dzięki czemu każdy detal daje poczucie spokoju i komfortu, jak we własnym domu.

W łagodny nastrój, już od wejścia, wprowadza stonowana muzyka, która subtelnie towarzyszy w czasie zakupów. Każda aranżacja prezentuje meble w wyjątkowej oprawie, zachowując spójny charakter całego studio. To sprawia, że osoby, które poszukują gotowych mebli dopasowanych do wnętrza, mogą wypróbować je w niespiesznej, przyjemnej atmosferze, a jednocześnie goście, którzy aranżują swoje mieszkanie, znajdą tam inspiracje, mogąc liczyć na profesjonalne podpowiedzi i porady ekspertów.

W studiu meblowym olta główną rolę odgrywają oczywiście meble, które wykonane są z wysokiej jakości komponentów - delikatnych tkanin od najlepszych dostawców oraz pianki, która dostosowuje się do temperatury ciała i pozycji - czego można doświadczyć już na miejscu.

Studio meblowe olta to przestrzeń otwarta na meble doskonale zaprojektowane i wykonane z rzemieślniczą precyzją, dlatego nie zabrakło tam również innych wielkich marek, takich jak Alf DaFre, Miotto, Sitap oraz Predali - tworzonych przez najlepszych włoskich projektantów.

Jest więc to miejsce spotkań projektantów, ekspertów i po prostu miłośników ciekawych aranżacji wnętrz, którzy chcą przenieść je do swoich domów. To świat, który tworzą w najpiękniejszym możliwym otoczeniu - w otoczeniu niezwykłych mebli.

Olta concept store mieści się w Białymstoku przy ul. Kijowskiej 7/7. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 11.00–19.00 i w sobotę w godz. 10.00–15.00.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy na naszego fanpage'a: @olta.eu

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


952 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39