Original Source Up To Date. Znamy line-up festiwalu [WIDEO]

2014.07.30 00:00
Do piątej edycji imprezy zostały dwa miesiące, co oznacza, że to najwyższy czas, aby przedstawić pełny line-up. OSUTD Festival odbędzie się 19-20 września.
Original Source Up To Date. Znamy line-up festiwalu [WIDEO]
Fot: materiały organizatora
Reeps One najbardziej innowacyjny beatboxer ostatnich lat

- Stawiamy kropkę nad i, ale zastrzegamy sobie prawo do niespodzianek, które są naszą specjalnością. Nasza stale zwiększająca się publiczność już wie, że Original Source Up To Date Festival to nie tylko program muzyczny, a także specyficzne podejście do wizualnego aspektu imprezy oraz jej promocji - piszą organizatorzy OSUTD Festival.

Poznajcie ostatnią porcję artystów: Sokół i Marysia Starosta, Ten Typ Mes, Cira, Trzeci Wymiar, Wuzet, Osmo Nadir, Szymon Kaliski, Thomas Köner, Ńemy, Sverca, IVVVO, Lag, Błażej Malinowski, Michał Wolski, Rasmentalizm, Reeps One, Company Fuck, Azbest, fiftififti, Dubsknit, PZG aka Depizgator, Mentalcut i Falcon1. Szczegółowo przedstawiamy wybranych.

Sokół i Marysia Starosta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich duetów hiphopowych. Sokół znany jest przede wszystkim ze swoich tekstów. Wraz z Marysią są autorami dwóch świetnie przyjętych albumów "Czysta Brudna Prawda" oraz "Czarna Biała Magia".Ten Typ Mes to warszawski raper, tekściarz, producent i współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia.com. Jako autor tekstów Typ zawsze stawiał na kontrowersję i bezpośredniość, jako MC - na technikę i rewolucyjną formę. W Białymstoku zaprezentuje materiał ze swojej ostatniej płyty "Love Your Life".Thomas Köner jest uznanym artystą audiowizualnym oraz doświadczonym producentem i realizatorem dźwięku. Do tej pory realizował się w instalacjach, ścieżkach dźwiękowych, działalności radiowej czy w tworzeniu jednych z najmroczniejszych dźwięków ambientalnych. Do Białegostoku Thomas przyjeżdża z nowym, przedpremierowym materiałem.Svreca pochodzi z Hiszpanii, jest DJ-em, producentem, właścicielem wytwórni Semantica, łowcą talentów. Jako artysta wyróżnia się konsekwentnym brzmieniem z rejonów mrocznego i hipnotycznego techno.Przypominamy dotychczas ogłoszonych artystów: Jealous God Showcase - Silent Servant live \ Regis dj set, O/V/R live (Regis & James Ruskin), Broken English Club (Oliver Ho); Demigodz, UZ, Stray, Altern8, Polar Inertia live, Eldo/ Pelson, Gosub live, D.J. Detweiler (Flutedrop Live), The Doppelgangaz, Robert Hood presents Floorplan Live, bvdub & OiFP Orchestra.

Sprawdź podział na dni i sceny: Original Source Up To Date Festival

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

995 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39